MCP1502T-33E/CHY
MFR.Part #
MCP1502T-33E/CHY
JLCPCB Part #
C3680832
Package
SOT-23-6
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 20mA 3.3V 3.5V~5.5V 550uA 7ppm/℃ Fixed Series ±0.1% SOT-23-6 Voltage Reference ROHS