MCP1320T-46BE/OT
MFR.Part #
MCP1320T-46BE/OT
JLCPCB Part #
C150776
Description
-40℃~+125℃ 1 1V~5.5V 200ms 4.6V Active Low Open-drain Voltage monitor Watchdog timer、Manual reset input SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS