MCP1317T-29LE/OT
MFR.Part #
MCP1317T-29LE/OT
JLCPCB Part #
C625229
Description
-40℃~+125℃ 1 140ms 1V~5.5V 1uA 2.9V Active High Push-pull Voltage monitor Watchdog timer、Manual reset input SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS