MCP1316T-29LE/OT
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MCP1316T-29LE/OT
JLCPCB Part #
C625214
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃@(TA) 1 140ms 1V~5.5V 1uA 2.9V Active Low Push-pull Simple Reset/Power-On Reset 看门狗定时器、手动复位输入 SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS