MBR20200CTE3/TU
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MBR20200CTE3/TU
JLCPCB Part #
C6903178
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 10A 200V 50uA@200V 950mV@10A TO-220AB Schottky Diodes ROHS