MASMLJ6.5CAE3
MFR.Part #
MASMLJ6.5CAE3
JLCPCB Part #
C2627002
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 11.2V 267.9A 3kW 500uA 6.5V 7.22V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD)