MASMLJ100A
MFR.Part #
MASMLJ100A
JLCPCB Part #
C2627244
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 100V 111V 162V 18.6A 3kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD)