MASMLG51CAE3
MFR.Part #
MASMLG51CAE3
JLCPCB Part #
C3712688
Package
SMLG(DO-215AB)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 36.4A 3kW 51V 56.7V 82.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMLG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)