MASMCJLCE64AE3
MFR.Part #
MASMCJLCE64AE3
JLCPCB Part #
C2626305
Description
1.5kW 103V 14.6A 64V 71.1V TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)