MASMCJLCE64A
MFR.Part #
MASMCJLCE64A
JLCPCB Part #
C2626302
Description
1.5kW 103V 14.6A 64V 71.1V TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)