MASMCJLCE22AE3
MFR.Part #
MASMCJLCE22AE3
JLCPCB Part #
C2626798
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 22V 24.4V 35.5V 42A 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)