MASMCJ170CAE3
MFR.Part #
MASMCJ170CAE3
JLCPCB Part #
C2625745
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 170V 189V 275V 5.5A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)