MASMCJ160CAE3
MFR.Part #
MASMCJ160CAE3
JLCPCB Part #
C2625816
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 160V 178V 1uA 259V 5.8A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)