MASMCGLCE70AE3
MFR.Part #
MASMCGLCE70AE3
JLCPCB Part #
C2627484
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
1.5kW 113V 13.3A 5uA 70V 77.8V 90pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)