MASMBG85AE3
MFR.Part #
MASMBG85AE3
JLCPCB Part #
C2626036
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
137V 1uA 4.4A 600W 85V 94.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)