MASMBG170CAE3
MFR.Part #
MASMBG170CAE3
JLCPCB Part #
C2625613
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 170V 189V 1uA 2.2A 275V 600W Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)