MART100KP260AE3
MFR.Part #
MART100KP260AE3
JLCPCB Part #
C2634177
Description
-65℃~+150℃ 100kW 196A 260V 289V 512V TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)