MAPLAD7.5KP14AE3
MFR.Part #
MAPLAD7.5KP14AE3
JLCPCB Part #
C2626639
Description
-55℃~+150℃ 10uA 14V 15.6V 23.2V 323A 7.5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS