MAPLAD36KP170A
MFR.Part #
MAPLAD36KP170A
JLCPCB Part #
C2634787
Description
10uA 131A 170V 189V 275V 36kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)