MAPLAD18KP8.5A
MFR.Part #
MAPLAD18KP8.5A
JLCPCB Part #
C2631783
Description
-55℃~+150℃ 132A 137V 150uA 18kW 85V 94.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)