MALCE70AE3
MFR.Part #
MALCE70AE3
JLCPCB Part #
C2635112
Description
1.5kW 113V 13.3A 70V 77.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)