MALCE160AE3
MFR.Part #
MALCE160AE3
JLCPCB Part #
C2635156
Description
1.5kW 160V 178V 259V 5.8A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)