MADA3KP8.5CAE3
MFR.Part #
MADA3KP8.5CAE3
JLCPCB Part #
C3714858
Description
-55℃~+150℃ 14.4V 208.4A 25uA 3kW 8.5V 9.44V TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS