MA5KP70CA
MFR.Part #
MA5KP70CA
JLCPCB Part #
C2633924
Description
-65℃~+150℃ 10uA 113V 44A 5kW 70V 77.8V Bidirectional TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)