MA5KP17CAE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MA5KP17CAE3
JLCPCB Part #
C2633990
Package
DO-204AR
Description
-65℃~+150℃ 10uA 17V 18.9V 181A 27.6V 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)