MA1.5KE9.1CAE3
MFR.Part #
MA1.5KE9.1CAE3
JLCPCB Part #
C2635914
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 112A 13.4V 7.78V 8.65V Bidirectional TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)