MA15KP100CAE3
MFR.Part #
MA15KP100CAE3
JLCPCB Part #
C2635903
Description
-65℃~+150℃ 100V 111V 15kW 162V 93A Bidirectional TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)