MA1.5KE24CA
MFR.Part #
MA1.5KE24CA
JLCPCB Part #
C2634809
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 20.5V 22.8V 33.2V 45A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)