MA1.5KE10CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MA1.5KE10CA
JLCPCB Part #
C2634611
Package
DO-204AR
Description
1.5kW 103A 14.5V 8.55V 9.5V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)