M5KP51CAE3
MFR.Part #
M5KP51CAE3
JLCPCB Part #
C2634702
Description
-65℃~+150℃ 51V 56.7V 5kW 61A 82.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)