M5KP13A/TR
MFR.Part #
M5KP13A/TR
JLCPCB Part #
C20295629
Description
-65℃~+150℃ 10uA 13V 15.9V 21.5V 232A@10/1000us 5kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS