M15KP75AE3
MFR.Part #
M15KP75AE3
JLCPCB Part #
C3708210
Description
-65℃~+150℃ 10uA 122V 123A 15kW 75V 83.3V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)