M15KP64CAE3
MFR.Part #
M15KP64CAE3
JLCPCB Part #
C3713045
Description
104V 144A 15kW 64V 71.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)