M15KP43A/TR
MFR.Part #
M15KP43A/TR
JLCPCB Part #
C5666392
Description
-65℃~+150℃ 100kW@8/20us 10uA 215A 43V 47.8V 69.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS