M15KP280AE3
MFR.Part #
M15KP280AE3
JLCPCB Part #
C2635388
Description
-65℃~+150℃ 10uA 15kW 280V 311V 33A 452V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)