M1.5KE68CA
MFR.Part #
M1.5KE68CA
JLCPCB Part #
C2635529
Package
CASE-1
Description
1.5kW 16.3A 58.1V 64.6V 92V TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)