M1.5KE350AE3
MFR.Part #
M1.5KE350AE3
JLCPCB Part #
C2635486
Package
CASE-1
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 300V 332V 482V 4A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)