JANTXV1N6631/TR
MFR.Part #
JANTXV1N6631/TR
JLCPCB Part #
C17295674
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 1.1kV 1.4A 1.6V@1.4A 4uA@1100V 60ns Plugin Switching Diodes ROHS