JANTXV1N5521CUR-1
MFR.Part #
JANTXV1N5521CUR-1
JLCPCB Part #
C7212108
Package
DO-213AA
Description
18Ω 3uA@1.5V 4.3V 500mW DO-213AA Zener Diodes