JANTXV1N4483
MFR.Part #
JANTXV1N4483
JLCPCB Part #
C6578142
Package
DO-41
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.3kΩ 1.5W 250nA@44.8V 56V 70Ω ±5% DO-41 Zener Diodes