JANTX1N5663A/TR
MFR.Part #
JANTX1N5663A/TR
JLCPCB Part #
C3708526
Package
DO-202AA(DO-13)
Description
1.5kW 145V 162V 234V 6.4A TVS DO-202AA(DO-13) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS