JANTX1N5662A
MFR.Part #
JANTX1N5662A
JLCPCB Part #
C3702819
Package
DO-13(DO-202AA)
Description
1.5kW 136V 152V 219V 6.8A TVS DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)