JANTX1N5634A
MFR.Part #
JANTX1N5634A
JLCPCB Part #
C2635690
Package
DO-13(DO-202AA)
Description
1.5kW 10.5V 15.6V 9.4V 96A TVS DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)