JANTX1N5420/TR
MFR.Part #
JANTX1N5420/TR
JLCPCB Part #
C17533152
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 1.5V@9A 1uA@600V 3A 400ns 600V 插件 Switching Diodes ROHS