JANTX1N4483D
MFR.Part #
JANTX1N4483D
JLCPCB Part #
C7211786
Package
DO-41
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.3kΩ 1.5W 250nA@44.8V 56V 70Ω ±1% DO-41 Zener Diodes