JANKCA2N5237
MFR.Part #
JANKCA2N5237
JLCPCB Part #
C3201334
Package
TO-5
Description
-65℃~+200℃ 10A 10uA 120V 1W 2.5V 50 NPN TO-5 Bipolar (BJT) ROHS