JANHCA1N5521B
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
JANHCA1N5521B
JLCPCB Part #
C3729401
Package
DO-35(DO-204AH)
Description
18Ω 3uA@1.5V 4.3V DO-35(DO-204AH) Zener Diodes ROHS