JAN1N5654A/TR
MFR.Part #
JAN1N5654A/TR
JLCPCB Part #
C6069314
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 103V 14.6A 5uA 64.1V 71.3V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS