JAN1N5648A/TR
MFR.Part #
JAN1N5648A/TR
JLCPCB Part #
C3705897
Description
1.5kW 25.3A 36.8V 40.9V 59.3V TVS DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS