JAN1N5555
MFR.Part #
JAN1N5555
JLCPCB Part #
C2635676
Package
DO-13(DO-202AA)
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW 30.5V 32A 33V 47.5V 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)